Премікс для свиней та птиці

Цена: договорная
Контакты
Телефоны
Безуглый Валерий Валентинович: 0961998087
0635176901

Закрыть

Сайт

Украина, Киевская область, Киев

Обновлено: 13 Марта 2017

Номер объявления: 195579

Рубрика: Премиксы

  • Премікс для свиней та птиці - Изображение 1
Премікс для свиней та птиці - Превью изображения 1

Описание

Українсько-Швейцарська корпорація «Shencon» співпрацює з рядом зарубіжних заводів-виробників складових до своєї продукції (Німеччина, США, Швейцарія, Франція, Іспанія та ін.)

Якщо Вас цікавить супер якість по доступній ціні, то обов'язково дзвоніть! Ціни надаються індивідуально, в залежності від замовлення! Співвідношення ціна-якість Вас приємно здивує!

Доставка по Україні!

Премікс — однорідні порошкоподібні суміші біологічно активних речовин (мікроелементів і вітамінів), всі компоненти додаються у виробництві преміксу в оптимальних кількостях і необхідних співвідношеннях, ми розробляємо вітамінно-мінеральні премікси виходячи з сільськогосподарської групи тварин, віку і напряму продуктивності. Як наслідок, премікси різняться по своєму біохімічному складу, але виробляються за єдиним принципом. Дію складових вітамінно-мінеральних компонентів преміксу підвищує переварюваність живильних речовин комбікорму на 15–20% і сприяє повному їх засвоєнню організмом тварини. Вітаміни і мікроелементи активізують ферментативну, імунну і гормональну системи тварини, що в результаті сприяє приросту продуктивності на 12–15%, а також плодючості і зміцненню здоров’я тварини. За рахунок дії мікроелементів і вітамінів з організму поглинаються і виводяться токсичні продукти травлення, радіоактивні і отруйні речовини, що попали в організм з довкілля або з водою і кормом. Використання преміксів покращує їх кормову цінність, зменшує витрату корму на одиницю продукції (1 кг приросту живої маси, десяток яєць, 1 л молока), підвищує рівень продуктивності тварин і птиці, скорочує витрати на придбання лікарських ветеринарних препаратів. Вітамінно-мінеральні премікси застосовуються як добавка до раціону свиней, крупного рогатого, птиці, худоби, кіз, овець, коней, кроликів, хутрових звірів, риб з розрахунку 0,5–3% від сухої речовини корму (залежно від концентрації преміксу).

Просмотров: 605

Пожаловаться на объявление
Описание:
Опишите подробно суть проблемы и причину жалобы. Только подробные жалобы будут рассматриваться администрацией.
Информация от Agrotender