Отзывы о компании

Андрей
380968290974
Андрей
Оценка отзыва 1
364 дня назад
Менеджер Станіслав, не з самих приємних людей. Груба манера ведення переговорів і не зовсім адекватні вислови залишили негативне враження.
Недостатки
НЕКВАЛІФІКОВАНИЙ ПЕРСОНАЛ.
Станислав
380501988727
Яблунецьке ХПП364 дня назад
Доброго дня. В чому конкретно Вам неадекватно відповіли і з якого питання? Дякуємо.
 | 
Станислав
380501988727
Яблунецьке ХПП363 дня назад
Доброго дня. Пояснення компанії Яблунецьке ХПП щодо ситуації і відгуку: В зв’язку з тим, що ми не отримали відповіді на уточнення по відгуку – наш співробітник вийшов на зв’язок з користувачем, за номером вказаним на сайті. Дзвінків з вказаного номеру до нашої компанії протягом дня надання відгуку і раніше не поступало. Користувач під час телефонної розмови зазначив, що він не пам’ятає з якого телефонного номеру дзвонив. Суть телефонної розмови, що обурила користувача сайту, відбулась з приводу оголошення по реалізації обсягу кукурудзи нашим сх-виробником «Яблунець-Агро». Загалом розмова тривала менше хвилини. Користувач, не представившись, запитав в менеджера інформацію щодо продажу кукурудзу. Менеджер позитивно відповів, на що отримав питання щодо ціни. Неадекватним висловом на думку користувача стала фраза менеджера «реалізуємо товар компанії, що дасть найбільшу ціну на умовах EXW» і прохання назвати закупівельну ціну з боку користувача/покупця. Користувач у відповідь озвучив ціну на 200 грн. меншу за ринкову станом на 18 грудня 2017 року. Наш менеджер зазначив, що дана пропозиція нас не цікавить, після чого розмова була закінчена. Як виявилось з розмови, щодо пояснень по відгуку – користувач є «посередником», не представляє жодну компанію чи юридичну особу. Ми поважаємо наших клієнтів і контрагентів, теперішніх і майбутніх. Але, ТОВ «Яблунецьке ХПП», залишає за собою право визначення кваліфікації нашого персоналу, ми готові отримати відгуки і рекомендації від компаній з якими ми працювали, або мали будь-які комерційні відносини – для подальшого вдосконалення роботи нашої компанії. Клієнт в нас завжди на першому місці, але на другому – наші співробітники. Прохання до адміністрації сайту – додати певні критерії по ідентифікації користувачів, для того, щоб компанії мали однакові права з користувачами. На даний момент користувачем може бути будь-хто з одноразовим номером телефону, особи, що не ведуть жодної комерційної діяльності, не несуть жодної відповідальності чи ризиків.
 | 
Константин
380938003704
Константин
Оценка отзыва 1
152 дня назад
ТОВ «Яблунецьке ХПП» не доотгрузило 40 тонн семян подсолнечника. История тянется уже не один месяц. "Кормят" обещаниями. Никаких действий для исправления ситуации не предпринимают.
Преимущества
Достонст нет.
Недостатки
Не выполняют своих обязательст.