Вася
Отзыв

Регулярно купую в LNZ все необхідне для своєї справи. Дуже подобається, стабільно висока якість продукції допомагає розрахувати майбутні витрати на сезон і очікуваний прибуток дуже точно. З стабільними показниками, які дає їхня продукція, дійсно можна вести план-звітність наперед, мені у власних інтересах цікаво, та і для справи корисно. Завдяки цьому я можу не тільки отримати стабільний, якісний урожай, але і бути впевненим, що всі мої працівники вчасно отримають зарплату, не завдаючи мінусу моєму прибутку (невелика агрофірма). Продукція ЛНЗ допомагає стабільно заробляти, якість урожаю гарантую!


Отзыв

Здійснювали перевезення зернових. Оплата - своєчасна.

Достоинства:

Надійність

Недостатки:

Не виявив


Юра
Отзыв

Я за професією - агроном, працюю в ЛНЗ 3 рік, в самій агро сфері вже третій десяток років. Роботою довольний.


Юра
Отзыв

LNZ Group - класна компанія, яка вигідно відрізняється від більшості «наших» розводняків з елеваторами. Тут якщо я привіз пшеницю першого класу або соняшник третього - саме за них я і отримую свої гроші. В інших місцях не раз бувало що ціна скидається то за клас бо "дрібниці багато", то сильно брудне, хоча перед відправкою я прогнав зерно через віялку то ще чого-небудь. Одним словом намагалися - не знаю керівництво або місцеві намагалися заробити, просуваючи по документам одне, а заплативши за інше - обдурити. Співпрацюючи з LNZ Group я поки з подібним ставленням жодного разу не стикався, тому рекомендую її всім фермерам, які втомилися доводити очевидне і в підсумку все одно залишатися в дурнях.


Артур
Отзыв

Наше підприємство спеціалізується на зернових. Ось уже другий сезон користуємось продукцією LNZ. На власному досвіді перевірені продукти: гербіцид "Шериф"(післясходовий для колоскових) і гібрид кукурудзи марки G 40-09. Авторитетно від імені нашого підприємства гарантуємо якість продукту і рекомендуємо для колег аграріїв)). В подальших сезонах для закупівлі посівного фонду кукурудзи і ЗЗР будемо на перший пріоритет ставити LNZ Group.

Достоинства:

Только достоинства

Недостатки:

Незамечены


Олена
Отзыв

Закупляємо товари для посіву виключно в ЛНЗ. Перепробували продукцію різних виробників , щоб знайти той самий сорт/гібрид кукурудзи який би був найбільш оптимальним для вирощування в нашій області і звісно був би максимально врожайним порівняно з іншими. На основі кількох років випробування різних видів посівів, вирішили зупинитися на продукції Лебединського насіннєвого заводу. Так як об*єми врожаїв з LNZ group перевищили по кількості усі попередні більш як на 11,8%, ЛНЗ став для нас безперечним лідером в плані закупівлі якісного матеріалу для посіву.


Алекс
Отзыв

Для справки: LNZ Group — современная диверсифицированная агропромышленная компания, объединяющая 33 агрофирмы в Черкасской и Сумской областях. Арендует 60 тыс. га земли и обеспечивает работой 3 тыс. работников в сезон. LNZ Group входит в десятку компаний, наиболее динамично развивающихся в секторе семеноводства.