Region Grain Company AG
Закупочные цены
Актуальная цена на 27 Мая
Порты / Переходы Подсолнечник
Измаильский МП Измаильский элеватор Э.К.О. Групп
15500     1300
520 $ Валютный контракт (объем ограничен)
Порты / Переходы Подсолнечник
Измаильский МП Измаильский элеватор Э.К.О. Групп
15500     1300
520 $ Валютный контракт (объем ограничен)

Контакты трейдера

Отдел закупок
Менеджер отдела закупок
Дмитрий
Телефон: 380965510101
Менеджер отдела закупок
Андрей
Телефон: 380671194358
Менеджер отдела закупок
Александр
Телефон: 380670001406

О компании

Шановні партнери!

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці з Region Grain Company AG. Наша компанія юридично існує на ринку з 2016 року, але за цей час зарекомендувала себе як надійний партнер, що готовий працювати над новими проектами для розширення бізнес можливостей. Ми надаємо унікальні комплексні рішення для наших замовників та постачальників в результаті ефективного використання нашої бази активів, інвестицій в технології та інновації, стратегічні придбання, а також постійний розвиток наших співробітників.

Компанія Region Grain Company AG бачить своє головне завдання у зміцненні позицій українського агропромислового комплексу на світовій арені та запрошує до співпраці компанії, зацікавлені у результаті. Наш підхід дозволяє будувати довгострокові відносини засновані на створенні цінностей для наших клієнтів.

Представництва нашої компанії розташовані в Швейцарії та Україні. Ми здійснюємо діяльність, пов'язану з закупівлею та продажем сільськогосподарської продукції, такої як: пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, рапс, соняшник горох, та інші. Подальша спіпраця на умовах DAP, FOB та CIF відбувається з такими підприємствами, як: Glencore Agriculture B.V., Olam International LTD, Cargill International SA, Cofco Agri LTD, та іншими.

Region Grain Company AG – молода та динамічна компанія, яка регулярно представляє фінансові звіти, проводить аудит і платить податки. Region Grain Company AG виступає надійним партнером в закупівлі та продажу різних видів сільськогосподарської продукції для клієнтів по всьому світу.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що Region Grain Company AG об'єднало групу компаній, такі як:

  • Region Grain Company AG, Switzerland, - основна діяльність закупівля та продаж зернових;
  • ТОВ «Кублич Грейн», Україна, код 40856467 - основна діяльність послуги елеватора;
  • ТОВ «Агротіртранс», Україна, код 32503284 - основна діяльність автотранспортні послуги (власний автопарк) здійснює послуги по перевезенню зернових, та залучення найманого транспорту;
  • ТОВ «Е.К.О. ГРУП», Україна, код 34319897 - основна діяльність, закупівля зернових, а також має в управлінні портовий елеватор розташований в м. Ізмаїл.
  • ТОВ «РАЛІЇВКА», Україна, код 30605742 – основна діяльність вирощування зернових культур.

З повагою та найкращими побажаннями Region Grain Company AG.